PAKALPOJUMI

SALONFOTO

Populārākais fotostudijas pakalpojumu veids. Kāzu foto,  ģimenes, draugu, bērnu un personīgais foto. Piemērots ja vēlaties iegūt vienkāršas un profesionālas fotogrāfijas.  Fotografēšanās neilgst vairāk par 30 minūtēm. Tālāk seko fotogrāfiju atlase un datorapstrāde.

FOTOSESIJA

Foto sesija nepieciešama mērķtiecīgai un radošai fotografēšanai (mākslas foto, reklāmas foto…). Sesija ilgst ne mazāk par vienu stundu. Šajā laikā tiek eksperimentēts ar apgaismojumu, apģērbu, frizūru, kustību, aksesuāriem, foto rakursiem, u.t.t. Tālāk kopā ar modeli-klientu notiek fotogrāfiju atlase un vienošanās par vēlamo rezultātu pēc datorapstrādes.

MOMENTFOTO

Izvēloties momentfoto Jums ir iespēja īsā laikā tikt pie CD diska ar fotogrāfiju failiem. Fotografēšanās ilgst 1 stundu, kuras laikā jums ir iespēja brīvi izpausties. Jūs variet fotografēties viens, kopā ar draugu/iem, mainīt apģērbus – kameras priekšā darīt visu kas ienāk prātā. Pēc fotografēšanās 1 stundas laikā saņemsiet CD ar 20-30 fotogrāfa  atlasītiem, viegli apstrādātiem labākajiem failiem.

FOTOGRĀFIJU RESTAURĀCIJA

Ja jums ir fotogrāfijas, kuras ir vēsturiski nozīmīgas un ģimenei svarīgas, bet laikam ritot cietušas – izbalējušas, plīsušas vai saskrāpētas, šeit tās ir iespējas restaurēt, izdrukāt un pavairot, tādējādi saglabājot vērtību nākamajām paaudzēm. Piedāvājam arī kvalitatīvi ieskanēt fotogrāfijas, negatīvus vai diapozitīvus.

FOTO DIZAINS – REKLĀMAS FOTO

Reklāmas plakātu un bukletu dizaina izstrāde no fotogrāfijas līdz gatavam dizainam. Vizītkaršu, ielūgumu, galda karšu dizains.

LIELFORMĀTA PIGMENTDRUKA

Piedāvājam lielformāta foto druku ar iespēju izgatavot fotogrāfijas līdz pat A1 (60cmx90cm) izmēram. Drukā tiek pielietota Epson UltraChrome™ K3 tehnoloģija, ko pielieto vērtīgu mākslas fotogrāfiju izgatavošanai. Fotogrāfijas noturība pret izbalēšanu: rāmī – gaismā 50-100 gadi, albumā 200-250 gadi. Fotogrāfiju krāsas ir manāmi piesātinātākas un vairāk atbilst reālajai krāsu gammai, sevišķi košajos toņos (ziedi, augļi, košs apģērbs, u.t.m.l).

FOTO IZBRAUKUMĀ – REPORTĀŽA

Jebkāda veida pasākumu un notikumu fotografēšana ārpus fotostudijas telpām. Tie var būt izlaidumi, kristības, kāzas, prezentācijas – jebkurš notikums, kuram vajadzīga profesionāla dokumentācija.

VIDEO

Kāzu filmēšana, dokumentālās īsfilmas, koncertu ieraksti un mūzikas video.